Opinie Gości

9.9 / 10

9.8 / 10

Bardzo nam się podobało, smaczne śniadania.

Lucyna

10 / 10

Bardzo fajny hotel. Miła i grzeczna obsługa.Smaczne jedzenie ,starannie podane. Polecam.

Piotr

10 / 10

Polecam wszystkim, którzy chcą zwiedzić Jurę i mieć fajne miejsce wypadowe. Uprzejma obsługa, wszystko zgodnie z naszymi życzeniami.

Weronika

5 / 5

Sztos sztos i jeszcze raz sztos!!! Wybraliśmy to miejsce kierując się opiniami i nie zawiedliśmy się. Dawno nie jadłam tak pysznego posiłku. Zaczynając od carpaccio z buraka, które było poezją smaku. Później zupka kalafiorowa, pyszna, domowa. Kaczka mięciutka, rozpływająca się w ustach no i ta chrupiąca skórka👌😍 Deser był kwintesencją całego obiadu. Sernik najpierw zaskoczył formą a później smakiem. Fantastyczni ludzie którzy tam pracują robią robotę. Zostaliśmy ugoszczeni na najwyższym poziomie. A na koniec bardzo miła pogawędka z obsługą. Polecam serdecznie. My na pewno tam wrócimy.

Sylwia

9 / 10

Hetman jest wielki. Zwiedzaliśmy Jurę Krakowsko Częstochowską, Hetman w Lgota Murowana był bazą na wyprawy w stronę Częstochowy lub w stronę Krakowa.

Andrzej

5 / 5

Gorąco Polecam i Bardzo Bardzo Dziękuję za Wszystko co dotyczyło Imprezy 18-stkowej naszej Córki. Świetny Kontakt przy ustalaniu szczegółów, Przepyszne Jedzenie, Przemiła-Uśmiechnięta Obsługa. Jestem bardzo zadowolona i Polecam

Anita

5 / 5

Bardzo fajne miejsce. Miła obsługa, w pokojach czysto, burger bardzo dobry, super śniadanie. Polecam.

Leszek